Villamosok javítására és karbantartására keresünk

Karbantartó technikus

kollégát Budapestre az egyik stabilan működő, biztos anyagi háttérrel rendelkező Partnercégünk részére

Feladatok:

  • Villamos járművek megelőző és hibajavító karbantartása (pl. ajtók szabályozása, fékek tesztelése, a hűtési-, jelző és pneumatikus rendszerek, indítómotorok, áramkörök ellenőrzése és javítása)
  • Hibakeresés elektronikai és műszaki rajzok alapján
  • Diagnosztikai programok használata, hibanaplók letöltése, hibák elemzése
  • Az elvégzett szervizelési munkálatok precíz dokumentálása

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki vagy elektronikai végzettség
  • Minimum 2-3 éves tapasztalat mechanikus vagy elektromos hibák keresésében és javításában
  • Kapcsolási rajzok olvasása, értelmezése
  • Alapfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő feladatok
  • Speciális területen, szakmai fejlődési lehetőség
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Lendületes, motivált csapat

Munkáltató profilja:

Villamosok, vasúti kocsik, metrók és nagy sebességű futó járművek tervezésével, gyártásával, üzemeltetésével és szervizelésével foglalkozó nemzetközi nagyvállalat.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.