PACAPIME Kft.

Karbantartó technikus

Több mint nyolcvan év hullámkarton gyártásban szerzett tapasztalattal, minőségi termékeinkkel Belgiumban piacvezető és reményeink szerint hamarosan Magyarországon is azzá váló vállalat Mórahalmi székhelyére keressük hosszú távú sikeres együttműködés reményében jövőbeni munkavállalónkat.

Feladatok:

• Gyártóberendezések és azok kiegészítő berendezéseinek villamos karbantartása
• PLC vezérelt gépek karbantartási, hibaelhárítási feladatai
• Egyszerűbb mechanikai karbantartási feladatok ellátása
• Üzemzavarok elhárítása
• Egyéb megelőző és tervezett karbantartási feladatok ellátása
• Munkakörhöz tartozó dokumentáció vezetése

Elvárások:

• Villamossági technikusi végzettség
• Villamos kapcsolási rajzok értelmezése
• 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

• Ipari környezetben szerzett tapasztalat
• Simens PLC karbantartói szintű ismerte
• Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Munkába járási támogatás (vagy szükség esetén szállás biztosítása)
• Hosszú távú munkalehetőség, megbízható/stabil háttér
• Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
• Modern munkakörnyezet
• Családias közösség, fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6782 Mórahalom, Papírgyári út 4.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát.