A Prysmian a világ vezető kábelgyártója, mely világszerte 112 gyárral, 29.000 munkavállalóval a gazdasági élet egyik vezető szereplője. Magyarországon két gyáregység van, melyekben több mint 500 főt foglalkoztatunk. Elismerjük és megbecsüljük kollégáink szaktudását és támogatjuk szakmai előmenetelüket. Törekszünk a munka és magánélet közötti egyensúly fenntartására. Csatlakozzon csapatunkhoz, hogy részese legyen közös sikereinknek!

A PRYSMIAN Magyar Kábelművek kisteleki gyáregysége jelentkezőket keres az alábbi feladatkörbe:

KARBANTARTÓ TECHNIKUS / MÉRNÖK

Feladatai

  • Részt vesz a kábelipari gépek karbantartásában, alkatrészeinek tervezésében.
  • Folyamatosan ellenőrzi a gépek állapotát, gyűjti és kiértékeli a szükséges adatokat, majd ezek alapján javaslatot tesz a havi karbantartási tervre.
  • Koordinálja a tervezett karbantartásokat.
  • Hibajelenség esetén felméri a karbantartási szükségletet.
  • Gondoskodik a karbantartást követő műszeres gépbeállításról.

Ajánlatunk

  • Versenyképes juttatási csomag: piaci viszonyokhoz igazodó alapbér, egyéni és vállalati teljesítményen alapuló bónuszok, cafeteria
  • Rugalmas munkarend, munkába járás támogatása
  • Stabil hátterű, nemzetközi vállalat
  • Kihívást jelentő, felelősségteljes feladatok

Elvárások

  • Karbantartási vagy gépgyártási területen szerzett gyakorlat
  • Legalább gépésztechnikusi végzettség, gépészmérnöki diploma előny
  • Munkavégzés során használható angol nyelvtudás
  • AutoCAD ismerete előny
  • Jó problémamegoldó készség, rugalmasság

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kistelek

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk önéletrajzát a Jelentkezem gombra kattintva.