A világ vezető outdoor médiavállalata megbízásából, határozatlan szerződéssel, teljes bejelentéssel hétköznap 7.00-15.30-ig tartó, budapesti munkavégzésre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ TECHNIKUS

Mit várunk el Tőled?

  • Középfokú szakképesítés
  • Fizikai teherbírás, 50 kg+ eszközök mozgatásánál
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Magasszintű műszaki érzék és gyakorlat
  • Karbantartáshoz szükséges alap kisgépek (pl. sarokcsiszoló, fúró, dekopírfűrész, bit tokmányos behajtó, stb.) ismerete, rutinszerű használata
  • Hegesztésben való jártasság
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelési képességek
  • Alapszintű számítógép-felhasználói ismeretek (szoftverek)

Jelentkezésedkor előnyt jelent:

  • Villanyszerelési és lakatos tapasztalat
  • Anyagmozgatógép kezelői bizonyítvány (béka, targonca) megléte
  • Elektromos és benzines munkaeszközök (flex, plazmavágó) kezelési rutinja

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Budapesti, esetenként vidéki utasvárók karbantartása, javítása
  • Közterületeken lévő hirdetőeszközök, utasváróberendezések biztonságos telepítése
  • Berendezések állapotának ellenőrzése, azokról hibajegy felvétele, állapotrögzítés fényképezéssel
  • telefonos applikáción keresztül
  • Kézi vagy gépi anyagmozgatás (targonca) a kijelölt tárolóhelyekre
  • Szállítmányok fogadása, kirakodása
  • Raktár/telephely leltározásában és készleteinek selejtezésében, bontásában való aktív részvétel

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Stabil, megbízható nemzetközi vállalati háttér
  • Cafeteria (SZÉP kártya) és egészségbiztosítás
  • Céges telefon magánhasználatra is, 30 GB internethasználat
  • Kiegyensúlyozott munkahelyi környezet, családias légkör, támogató vezetők
  • Tiszteletben tartjuk a magánéleted: nincs túlóra, vagy ha mégis előfordul – minden esetben előre egyeztetjük veled
  • Kávé, tea, jó társaság – ez jellemzi a mindennapokat
  • Közös csapatépítő programok, remek hangulat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezéshez küldd el fényképes, szakmai önéletrajzodat a megpályázott pozíció nevével, valamint jelezd havi bruttó bérigényedet!