Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A LAPCOM Zrt. egy dinamikusan fejlődő médiavállalat, a Délmagyarország és más kiadványok kiadása mellett egyben a térség legnagyobb, korszerű tekercsnyomó nyomdagépekkel felszerelt nyomdáját is üzemeltető társaság, ahova

karbantartó technikus

munkatársat keresünk az üzembiztonság fenntartása és javítása érdekében.

Főbb feladatok, munkák:

  • A nyomdai termelés folyamatosságának biztosítása, hibaelhárítás, javítás elvégzése
  • nyomdagép és kapcsolódó kiszolgáló egységeinek karbantartási feladatainak elvégzése,
  • valamennyi gépegység és berendezés valamint a nyomdaépület állapotának folyamatos figyelése, szükség esetén karbantartási feladatok elvégzése.
  • többműszakos beosztás szerint karbantartási ügyelet ellátása.

elvárások:

  • minimum villamosipari technikusi végzettség
  • a nyomda folyamatos termeléséhez alkalmazkodó rugalmasság
  • nagyfokú önállóság és hibakeresési tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PLC vezérlés ismerete,
  • mechatronikai ismeretek,
  • pneumatikai ismeretek,
  • karbantartás területén szerzett tapasztalat.
  • szegedi vagy Szeged környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • jó csapatszellem

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezését, önéletrajzát, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2017. november 30-ig.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karbantartó technikus
  • Rövid pozíció név: Karbantartó technikus
  • Hirdető cég: Lapcom Zrt
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Csongrád megye
  • Város: Szeged
  • Feladatok: A nyomdai termelés folyamatosságának biztosítása, hibaelhárítás, javítás elvégzése nyomdagép és kapcsolódó kiszolgáló egységeinek karbantartási feladatainak elvégzése, valamennyi gépegység és berendezés valamint a nyomdaépület állapotának folyamatos figyelése, szükség esetén karbantartási feladatok elvégzése. többműszakos beosztás szerint karbantartási ügyelet ellátása.
  • Elvárások: minimum villamosipari technikusi végzettség a nyomda folyamatos termeléséhez alkalmazkodó rugalmasság nagyfokú önállóság és hibakeresési tapasztalat
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-08
Állás, munka még: Lapcom Zrt>