Karbantartó technikus

Infineon Technologies Cegléd Kft.

Legfontosabb feladatok:

  • termelőberendezések karbantartási tervében szereplő javítások elvégzése
  • gyártóterületen található berendezések műszaki és esztétikai állapotának folyamatos ellenőrzése, eltérések kezelése
  • a gépekre előírt preventív, illetve szervíz beavatkozások végrehajtása
  • meghibásodások kezelése, hibafeltárás, hibaelhárítás
  • az elvégzett beavatkozások dokumentálása
  • közreműködés a külső cégek által történő karbantartásoknál; új berendezések, gépek, műszerek telepítésénél
  • a munkavégzés során együttműködés és a szükséges információáramlás biztosítása a folyamat-, minőségügyi-, és termékmérnökség, valamint a termelés képviselői részére

Elvárások:

  • középfokú műszaki (gépészeti, elektrotechnikai) végzettség
  • gyártó területen szerzett legalább 2 éves karbantartói tapasztalat
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • elektromos, pneumatikus berendezések karbantartása során szerzett szakmai tapasztalat
  • villanyszerelő / műszerész technikusi végzettség
  • angol vagy német nyelv alapszintű ismerete
  • különböző szakmai tanfolyamok (pneumatika, hidraulika, robottechnika)

Juttatások:

  • versenyképes fizetés
  • a 3 hónapos próbaidő után bónuszok, Cafeteria, nyugdíj hozzájárulás
  • ingyenes sportolási lehetőség (Cegléd)
  • kedvezményes étkezési lehetőség az üzemi kantinban
  • ingyenes céges buszjárat biztosítása
  • tömegközlekedéssel/ kocsival való munkábajárás támogatása

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.