A balatonfűzfői HALTECH Magyar Lőszergyártó és Rendészeti Technológiai Kft. keres kollégát

Karbantartó technikus

    munkakörbe.

Feladatok:

  • gyártósori gépek karbantartása
  • pneumatikus, mechanikus karbantartások elvégzése
  • cserealkatrészek raktározása
  • gépáttelepítések, új gyártósorok üzembe helyezésében való részvétel
  • dokumentáció vezetése
  • lakatos, esztergályos feladatok

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (gépszerelő karbantartó, géplakatos, finommechanikai műszerész, elektrotechnikus, gépgyártó- és mechatronikai technikus) (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • gépek karbantartásában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • mechatronikai gyakorlati ismeretek előnyt jelent
  • nagyfokú rugalmasság, magabiztosság, felelősségtudat
  • 2 műszakos munkarend, túlóra vállalása

Előny:

    A felsoroltak közül bármelyik:
  • Angol - Alapfokú/társalgási szintű nyelvtudás
  • Német - Alapfokú/társalgási szint nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Balatonfűzfő

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Átlagon felüli béren kívüli juttatás a próbaidő után
  • Munkába járás támogatása
  • Családias légkör