Turbófeltöltő és dupla kuplung, izzítógyertya és hűtőszivattyú, öszkerékmeghajtás és kipufogógáz visszavezetés, indítómotor és generátor – semmi sem működne az autóban BorgWarner nélkül. A világ egyik vezető autóipari beszállítójaként 19 országban, 68 helyszínen, 30.000 alkalmazottal, 10,5 milliárd dollár forgalommal, az összes autógyártó cég elismert partnere vagyunk. Világszerte minden második személygépkocsiban és haszongépjárműben megtalálhatóak a mi termékeink.

A BorgWarner Hungary Kft. öszkerékmeghajtású gépjárművek intelligens rendszereinek gyártásával foglalkozó PDS divízió folyamatosan  bővülő fiatalos csapatába keres tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi munkakörbe:

Karbantartó technikus

Feladatok:

  • Napi karbantartás elvégzése, dokumentálása
  • Megelőző karbantartás elvégzése és dokumentálása megelőző karbantartási terv alapján
  • Eseti meghibásodások elhárítása
  • Tartalék alkatrész raktár karbantartása
  • Karbantartási szoftver használata
  • Gépbeállítás – és annak dokumentálása – a termelési terv alapján (műszakvezetővel egyeztetve)
  • Üzemzavar elhárítása, dokumentálása
  • A termelésben részt nem vevő berendezések energiamentesítése

Elvárások:

  • Automatizálási technikus / Elektronikai technikus / Mechatronikai technikus / Elektrotechnikai műszerész végzettség
  • Előny: AUTOMATIZÁLÁSI területen szerzett tapasztalat VAGY erősáramú ismeretek
  • Legalább 1-2 éves releváns karbantartói tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Mechanikai és pneumatikus alapismeretek
  • MS Office programismeret (Word, Excel)
  • Eredményorientáltság és jó problémamegoldó képesség
  • Feladatközpontú hozzáállás, rugalmas és önálló munkavégzés

Amit mi ajánlunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • a régióban kiemelkedő fizetés
  • bónuszrendszer
  • béren kívüli juttatások

A fejlődés nálunk életmód.

Csatlakozz Te is!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2840 Oroszlány, BorgWarner utca 1.

Kapcsolat:

Hatos Rita – HR Specialista

BorgWarner Hungary Kft.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.