BECK AND PARTNERS Kft.
Megbízónk amerikai tulajdonban lévő autóipari termelő vállalat.Fiatalos csapatukba keresünk, növekvő gyártási kapacitásuk támogatása érdekében

KARBANTARTÓ TECHNIKUS
munkatársat.

Szeretnél szakmailag fejlődni egy remek csapat részeként?
Modern, kiváló munkakörülményekre vágysz?
Akkor nincs más teendőd, jelentkezz!

Karbantartó technikus

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek, berendezések módosítása, átépítése, fejlesztése
  • Újonnan létesülő célgépek gépészeti, elektronikai összeszerelése
  • Időszakos karbantartások elvégzése a karbantartási utasításoknak megfelelően

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú elektronikai vagy gépész végzettség
  • Legalább 1 év karbantartásban szerzett tapasztalat gyártási területen
  • Robotok legalább alap szintű ismerete (Fanuc, Wittmann, Kuka)
  • Kimagasló problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • 4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér, alapbéren felüli juttatásokkal, választható cafetéria juttatások, bérlettámogatás
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos fejlődés
  • Kiváló csapat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Karbantartásban szerzett tapasztalat,
  • PLC programok ismerete (Omron, Siemens)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye:
  • Halásztelek
  • Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésed, jelentkezz rá frissített önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!