Ha biztos munkahelyet keres, legyen kollegánk!

MIKROPAKK Kft. magyar tulajdonban lévő műanyagipari vállalat

Munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Karbantartó / Szerelőgép kezelő

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, teljesítménybér, lojalitás bónusz
  • 25.000,- forint cafeteria/hó
  • biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • lakhatási lehetőség biztosítása
  • korszerű munkakörnyezet

Feladatok:

  • szerelőautomaták kezelése
  • szerelőgépek üzem közbeni hibáinak javítása
  • tervszerű karbantartásokban részvétel
  • javaslattétel a berendezések hibamentes működtetéséhez
  • részvétel az új szerelőgépek fejlesztésében és beüzemelésében
  • folyamatos munkarend 12 órás műszakokkal

Elvárások:

  • alapfokú műszaki ismeretek
  • gyári környezetben, szerelő automaták kezelésében szerzett több éves tapasztalat
  • precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  • középfokú végzettség, technikusi végzettség (szakirány: automatizálás, irányítás-technika vagy gépészet, mechanikai műszerész)
  • műanyag fröccsöntés technológia ismerete

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1106 Jászberényi utca 82.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, cafeteria

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül.