Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
VINCI FACILITIES MAGYARORSZÁG KFT.

Karbantartó-szerelő

Hirdetés szövege:

    • Fő feladatok:
      • Az Arena Plaza bevásárlóközpont műszaki üzemeltetésében való részvétel
      • Meglévő elektromos- és épületgépészeti rendszerek üzemeltetése karbantartása
      •  Elvégzett feladatok dokumentálása elektronikus hibabejelentő és karbantartásnyilvántartó rendszerben
    • Elvárások:
      • villanyszerelő vagy épületgépész szakmunkás / technikus végzettség
      •  jó problémamegoldó képesség
      •  kreatív gondolkodásmód
      •  megbízhatóság
    • Előny: épületgépészeti rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
    • Amit kínálunk: teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőség a hazai épületüzemeltetés egyik meghatározó vállalatánál
    •  Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzések
    • Összetartó csapat
    • Amennyiben szeretne hozzánk csatlakozni, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát elérhetőségének megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, VIII. kerület

Egyéb juttatások: étkezési jegy,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karbantartó-szerelő
  • Rövid pozíció név: Karbantartó-szerelő
  • Hirdető cég: VINCI FACILITIES MAGYARORSZÁG KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: VIII. kerület
  • Feladatok: Fő feladatok:Az Arena Plaza bevásárlóközpont műszaki üzemeltetésében való részvétel Meglévő elektromos- és épületgépészeti rendszerek üzemeltetése karbantartása Elvégzett feladatok dokumentálása elektronikus hibabejelentő és karbantartásnyilvántartó rendszerbenElvárások: villanyszerelő vagy épületgépész szakmunkás / technikus végzettség jó problémamegoldó képesség kreatív gondolkodásmód megbízhatóságElőny: épületgépészeti rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalatAmit kínálunk: teljes munkaidős, hosszú távú munkalehetőség a hazai épületüzemeltetés egyik meghatározó vállalatánál Szakmai fejlődési lehetőség, szakmai képzésekÖsszetartó csapatAmennyiben szeretne hozzánk csatlakozni, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát elérhetőségének megjelölésével.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: étkezési jegy cafeteria szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 4
  • értékelők száma: 3