AUTENT Hungária Kft.
Budapest, X. kerületi telephelyünkre keresünk karbantartó/szerelő kollégát. Cégünk hő-és füstelvezetési rendszerek telepítését, ipari kapuk karbantartását és szervizelését végzi Magyarország területén.

Karbantartó / szerelő

Főbb feladatok, munkák:

    Épületgépészeti szerkezeti elemek időszaki karbantartása és felülvizsgálata, szervizelése, dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Elektromos és kéziszerszámok általános ismerete
    • Pontosság, precizitás
    • Megbízhatóság
    • Önálló munkavégzésre való képesség
    • Csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Műszaki vagy építőipari és/vagy tűzvédelmi képesítés
    • B kategóriás jogosítvány
    • Műszaki dokumentáció olvasási képesség
    • Magasban végzendő munkára való alkalmasság

Amit kínálunk:

    • Magyar tulajdonú cég
    • Bejelentett munkaviszony
    • 8 órás munkarend, 3 hónap próbaidő
    • Határozatlan idejű munkaszerződés (opcionális)
    • Munkaruházat, védőfelszerelés
    • Szakmai képzések

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja fényképes szakmai önéletrajzát.