Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. (SZEGEDI KÖRNYEZETGAZDÁLKODÁSI NONPROFIT KFT.)

Karbantartó

Hirdetés szövege:

    Gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk városüzemeltetési-karbantartási feladatok elvégzésére.

    Feladatok:

    • szökőkutak, öntöző rendszerek, ivókutak valamint padok, hulladékgyűjtők, szobrok, köztéri kerítések, díszvilágítási eszközök, játszótéri eszközök és egyéb köztéri berendezések karbantartása, javítása, telepítése.

    Elvárások:

    • Vízszerelő szakmai végzettség
    • Minimum 2 év vízszerelési szakmai tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány
    • Precíz, önálló munkavégzés
    • Kiváló szintű problémafelismerő, elemző és - megoldó képesség
    • Terhelhetőség

    Előny:

    • Karbantartási munkákban szerzett tapasztalat
    • C kategóriás jogosítvány
    • Jó kommunikációs képesség
    • Helyismeret

    Amit kínálunk:

    • Biztos munkahely
    • Versenyképes fizetés
    • Egy műszakos munkarend
    • Önálló munkavégzés, érdekes, sokrétű feladatok, szakmai kihívásokkal teli munkakörnyezet

    Munkavégzés helye: Szeged

    A pályázók adatait a Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft. weboldalán található „Adatkezelési tájékoztatóban” foglaltak szerint kezeljük.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezési határidő:

2019. 01. 18.