STOBAG Alunorm Kft.

Árnyékolástechnikával foglalkozó összeszerelő üzem sülysápi telephelyére munkatársakat keres a következő munkakörbe:

karbantartó

Feladatok:

  • Géppark üzemszerű működésének biztosítása
  • Géppark tervszerű és rendkívüli karbantartása és javítása
  • A termelés folyamatosságának biztosítása, hatékonyságnövelés
  • Közreműködés az épület karbantartási munkák elvégzésében
  • TMK műhely és raktár rendjéről gondoskodás
  • Műszaki dokumentáció vezetése számítógépen és papír alapon
  • Napi karbantartás és hibaelhárítás elvégzése
  • Karbantartási rendszer fejlesztése és gépbeállítás támogatása
  • Szoftverek és programok nyilvántartása frissítése

Elvárások:

  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Műszaki szakirányú végzettség
  • Alapvető számítógép kezelői ismeretek
  • Gyári, karbantartói tapasztalat (minimum 1-3 év)
  • Problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, eredményorientáltság

Előnyt jelent:

  • TPM ismeret
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér
  • Modern, tiszta munkakörnyezet
  • Teljes munkaidő
  • Cafeteria / munkába járási támogatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, bejelentett munka

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Sülysáp

A Jelentkezem gombra kattintva küldje el fényképpel ellátott, részletes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.