Az SSP Hungary Kft., mely a legnagyobb vendéglátó egységeket üzemeltető cég a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren

KARBANTARTÓ

munkatársat keres

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    A cég telephelyén található gépek, berendezések, felszerelések helyi karbantartása, javítása,
    Kapcsolattartás külső partnerekkel,
    Eszközökre, felszerelésekre vonatkozó igények összeállítása, beszerzése,
    Egyéb felmerülő problémák elhárítása (izzócsere, egészségügyi festés, stb.)

    Elvárások:

    Hasonló területen szerzett min. 1-3 éves tapasztalat,
    Szakirányú végzettség,
    Tiszta erkölcsi háttér,
    Önálló munkavégzés,
    Terhelhetőség

    Amit kínálunk:

    Hosszútávú, stabil munkahely,
    Versenyképes jövedelem,
    Egyéb juttatások: étkezés biztosítása, utazási támogatás,
    Jó hangulatú, pozitív légkör.

    Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

    Érdeklődni: 06 1/296-3507-es telefonszámon lehet.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület Liszt Ferenc Repülőtér

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.