Csatlakozzon hozzánk és ragadja meg a lehetőséget, hogy a jövő részévé válhasson a Samsung SDI vállalattal, mely piacvezető a kreatív technológiai fejlesztésekben. Ideális jelöltjeinket gyárunk karbantartó csapatába várjuk, mely elektromos autókba gyárt akkumulátorokat Gödön.

KARBANTARTÓ

Főbb feladatok:

  • a gyárépületek elektromos és gépészeti rendszereinek tervszerű megelőző karbantartása, javítása, hibaelhárítás,
  • épületátépítés során gépészeti és elektromos kivitelezési munkák elvégzése,
  • elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások, dokumentálása, munkalapok vezetése.

Követelmények:

  • villanyszerelő és/vagy gépész szakirányú középfokú végzettség,
  • tervrajzok olvasási és értelmezési képessége,
  • legalább 3 éves karbantartási munkákban szerzett tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel).

Előnyt jelent:

  • erősáramú berendezések felülvizsgálói vagy,
  • villámvédelmi felülvizsgálói képesítés vagy,
  • hűtő- és klímaberendezés szerelői vagy,
  • szivárgásvizsgálat végzésére jogosító képesítés,
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye és munkaidő:

  • munkaidő: nappalos műszak.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • biztos háttér.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2131 Göd, Ipartelep hrsz., 6980

Önéletrajzát kérjük, küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.