Az RS Bútor stabil, megbízható magyar vállalatként már 28 éve jelentős szerepet tölt be a magyar lakberendezési szektorban.
Forgalmazott termékeink meghatározó része hazai gyárakból érkezik.
Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően több területünk támogatásához új kollégákat keresünk.

Karbantartó

pozícióba.

Rád váró feladataink:

  • cég területén és tulajdonában lévő ingatlanok teljes körű karbantartása

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:

  • rendelkezel villanyszerelési/festői végzettséggel vagy épület karbantartási tapasztalattal.

Örömmel vesszük, ha:

  • kedves, közvetlen, mosolygós személyiség vagy,
  • munkádat igényesen és precízen végzed,
  • szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni

Amennyiben csatlakozol az RS Bútoráruház csapatába:

  • tagja lehetsz egy 28 éves stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalatnak,
  • kiemelt bérezésben részesülhetsz,
  • egy műszakos munkarendben dolgozhatsz,
  • pozitív munkahelyi légkörben lehetsz,
  • munkaruhát biztosítunk számodra,
  • részt vehetsz szabadidős tevékenységeinken,
  • ingyenesen részt vehetsz a kiállításainkon,
  • dolgozói kedvezményt kaphatsz termékeinkből

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.