REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft.
Munkatársat keresünk

Karbantartó

pozícióba.
A Reál Hungária Élelmiszer Kft. a hazai élelmiszerpiacon meghatározó szerepet tölt be, immár több mint 20 éve az ország teljes területén folytat élelmiszer és vegyi áru kis- és nagykereskedelmi tevékenységet.

Főbb feladatok, munkák:

  • rendszeresen karbantartja az épületet és annak berendezéseit, környezetét
  • felmerülő műszaki problémákat haladéktalanul elhárítja
  • figyeli és ellenőrzi a rendet és tisztaságot a raktár kül- és belterületén
  • jelenti felettesének a meghibásodásokat
  • dokumentálja a karbantartásokat és javításokat
  • figyelemmel kíséri a gépjárművek műszaki állapotát, karbantartja azt
  • vezetői utasításra olyan feladatokat is ellát, amik jellegénél fogva munkaköréhez kapcsolódnak (kert karbantartása, udvartakarítás, hulladék kezelés)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú - műszaki - végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány (a kollégák szállítása a budapesti telephelyről a vállalat biatobágyi székhelyre)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • munkarend hétfőtől-péntekig, heti 40 óra
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos vállalati háttér, betanítás
  • Határozatlan idejű, hosszú távú, stabil munkahely
  • Nappali műszak (a napi 8 órás munkaidő)

Várjuk a REÁL csapatába!
Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó magyar tulajdonú vállalat megbecsült munkatársaként, akkor küldje el fizetésigénnyel Önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1116 Budapest, Kondorosi út 6.