Élelmiszeripari termékeket és bioüzemanyagot gyártó partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Karbantartó raktáros

Miért érdemes megpróbálnod?

  • Mert versenyképes bércsomagra számíthatsz;
  • Mert kiemelten támogatják munkába járásod autó esetén 30Ft/km;
  • Mert szerteágazó kihívásokkal teli feladatok várnak Rád és stabil cégnél barátságos, dinamikus környezetben.

Milyen feladataid lesznek?

  • Teljes raktárkészlet és a nyilvántartás kezelése, nyilvántartások naprakész tárolása;
  • MRO anyagok áruátvételének teljes körű lebonyolítása (áruátvétel, ellenőrzés, betárolás, regisztrálás);
  • Készletek szisztematikus felülvizsgálata, készlet forgás és felhasználás analízise, javaslat tétel készlet optimalizálásra;
  • Meglévő és jövőbeni készletek kritikusságának besorolása, redundancia vizsgálat;
  • Megfelelő rendezettség és tisztaság fenntartása a munkakörnyezetben.

Te vagy az IGAZI, ha

  • Targoncavezetői végzettséggel és jogosítvánnyal rendelkezel (3324);
  • Középfokú végzettséged van;
  • Karbantartási raktározásban legalább két éves tapasztalattal rendelkezel;
  • Műszaki eszközöket, alkatrészeket tartalmazó készlet kezelésében is van ismereted;
  • Ismeret a készletgazdálkodási elveket (FIFO/újra rendelési pont).

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunaföldvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.