Partnerünk több tíz éve kompromisszumokat nem ismerő minőség és a folyamatos innováció jellemzi létrák, csomagolás, szállítás és a speciális megoldások területén. Csapatuk bővítése miatt keressük új munkatársukat

Karbantartó

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelési gépátállások és gépjavítások elvégzése
  • Tervezett, időszakos karbantartások lebonyolítása, napi üzemvitelhez szükséges mechanikai beavatkozások
  • Felújítási munkálatok, az új gépbeüzemelések és az új termékek bevezetése
  • Esetenként gépkezelői feladatok ellátása
  • Dokumentáció elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Elektronikai és/vagy mechanikai műszerész végzettség
  • Ismerd a karbantartási rendszerek működését és működtetését
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • 1-2 éves karbantartásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Modern, munkakörnyezet
  • Cafeteria, bónusz
  • Edzőterem bérlet, Iskolakezdési támogatás, ajánlási bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, kérjük jelentkezz önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!