PLE Group Kft.

Karbantartó

Hirdetés szövege:

    A PLE Group Kft. magas színvonalú épületgépészeti szolgáltatásokat nyújt megrendelőinek. A kivitelezésen túl foglalkozunk gépészeti karbantartással is és egyik piacvezetőként ismerik cégünket a légcsatorna tisztítás területén.

    Cégünk KARBANTARTÓ pozícióba keres munkatársakat.

    FELADAT:

    - Klíma és légtechnikai rendszerek karbantartása

    - Karbantartási és szakipari munkák elvégzése

    - Tűz- és füstcsappantyúk ellenőrzése, karbantartása

    - Adminisztrációs feladatok ellátása (munkalapok)

    ELVÁRÁSAINK:

    - 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

    - Szakipari végzettség

    - Önállóság

    - Pontos, megbízható munkavégzés

    - B kategóriás jogosítvány

    ELŐNYÖK:

    - Érettségi

    - Klímaszerelői, hűtéstechnikai, gépészeti, villanyszerelői végzettség

    AMIT KÍNÁLUNK:

    - Hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidő

    - Versenyképes fizetés

    - Azonnali kezdés

    - Munkához szükséges eszközök biztosítása, munkaruházat

    MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest (időnként vidék)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1025 Budapest, Szépvölgyi út 72.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.