Eagle Industry Hungary Kft.
14 világmárka – folyamatos innováció – kiemelkedő minőségAz Eagle Industry Hungary Kft – az EKK cégcsoport tagjaként - a világ vezető autógyárainak szállít üzemanyag ellátó rendszerekhez szelepeket és részegységeket.Profilbővítés, kapacitásnövelés miatt bővítjük gyártást támogató csapatunkat változatos feladatokat és szakmai fejlődést kínálva keressük 3 műszakot vállaló, szakmáját szerető munkatársunkat

KARBANTARTÓ PLC ismerettel

Főbb feladatok, munkák:

    • Automatizált gyártóberendezések és gépek megelőző karbantartása, rendelkezésre állásának biztosítása
    • Napi termelés folyamán felmerülő meghibásodások elhárítása, a későbbi hasonló jellegű meghibásodások megelőzése
    • Javaslatok tétele a berendezések fejlesztésére
    • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Automatizált PLC vezérelt gyártógépek karbantartásában való jártasság, ilyen irányú legalább 1 éves tapasztalat
    • Középfokú műszaki szakirányú végzettség/érettségi
    • Siemens PLC-k ismerete (monitorozás)
    • Problémamegoldó gondolkodás, rugalmasság
    • Önálló munkavégzés
    • Megbízhatóság és együttműködési készség
    • 3 műszak vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Műanyag fröccsöntő gép/szerszám karbantartásában való jártasság
    • Angol nyelv alapszintű használata
    • Pneumatikus rendszerek ismerete
    • Ipari vision rendszerek ismerete (Cognex, Keyence)

Amit kínálunk:

    • Érdekes, változatos feladatok minőségi eszközökkel és nemzetközi szintű környezetben.
    • Színvonalas szakmai képzések, egyéni fejlődés támogatása
    • Versenyképes bérezés, gazdag választékú cafetéria csomag, bónuszok
    • Támogató légkör, rugalmas vezetői hozzáállás, önállóság a szakmai csapat tagjaként

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2234 Maglód, Jászberényi út 23.

Kérjük, hogy szakmai tapasztalatainak bemutatását és bérigényét tartalmazó pályázatát küldje el vagy jelentkezzen honlapunk felkeresésével. Köszönjük.