OPUS KFT.

Karbantartó

Hirdetés szövege:

    A közel 40 éve működő, magyar tulajdonú

    Opus cégcsoport - szolgáltatási területeire

    munkatársakat keres

    KARBANTARTÓ, GONDNOK

    pozíció betöltésére.

    Feladatok:

    • Kezelésben lévő épületek esetében hiányosságok-, kisebb hibák kijavítása, kármegelőzés, hibafeltárás (bútor szerelés, nyílászárók javítása, árnyékolástechnika, szárazépítés stb.)
    • Gépészeti-elektromos berendezések működésének ellenőrzése, mérőórák leolvasása
    • Javítások, karbantartások dokumentálása
    • Kertészeti munkák, síkosságmentesítés
    • Esetenként anyagbeszerzés

    Amit elvárunk:

    • B kategóriás jogosítvány
    • Erkölcsi bizonyítvány
    • Magas fokú problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés
    • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete

    Amit kínálunk:

    • Jó munkahelyi légkör
    • Hosszú távú munkalehetőség

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését itt.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Házvezető, Gondnok, Bejárónő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139, BUDAPEST VÁCI út 99.