A Flex Magyarország egyik legnagyobb vállalata, hat telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon – közel 10,000 munkavállalót foglalkoztat.
Tabi gyáregységünk csapatába keresünk munkavállalókat.

Karbantartó (OI terület)

A legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • a tervszerű megelőző karbantartások elvégzése, a meghibásodott berendezések szakszerű javítása a termelés minőségének jobbítása és a gépek élettartamának növelése érdekében;
  • folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a kézi beültető területen található berendezéseken;
  • gépek telepítése, installációja, kondíciójának megőrzése, javítása;
  • tartalékalkatrész-igények bejelentése;
  • a munkavédelmi kondíciók ellenőrzése;
  • a gépekhez tartozó dokumentációk pontos vezetése;
  • 5S fenntartása a munkaterületen;
  • folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel;
  • a gyártástechnológiai ismeretek folyamatos bővítése, nyomon követése;
  • DS7i kezelése, használata, karbantartása;
  • a szakszerű javítások, megelőző karbantartások végrehajtása.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek:

  • minimum középfokú iskolai végzettség vagy két év hullámforrasztási és/vagy lakkozási területen szerzett tapasztalat;
  • jó problémamegoldó, konfliktuskezelő készség;
  • alapfokú számítástechnikai ismeretek (MS Office).

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, havi bónusz
  • professzionális, modern munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó hangulatú és összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tab

Kérjük, kattintson a "Jelentkezem" gombra, illetve érdeklődjön a 80/201-052-es telefonszámon.

A Flex nem fogad el kéretlen önéletrajzokat fejvadászoktól, munkaerő-közvetítő cégektől, vagy díj alapú toborzási szolgáltatásokat.
A Flex az esélyegyenlőséget tiszteletben tartó munkáltató, a munkaerő-kiválasztási döntéseket érdem, képesítések és képességek alapján hozza meg. A Flex nem alkalmaz hátrányos megkülönböztetést a foglalkoztatási lehetőségek és gyakorlatok során életkor, faj, vallás, bőrszín, nem, származás, családi állapot, szexuális orientáció, nemi identitás, veterán állapot, fogyatékosság, terhesség, illetve bármely más jog által védett állapot alapján.
Flex a tőle elvárható mértékben lehetőséget biztosít arra, hogy a fogyatékkal élő képzett pályázók is részt vehessenek a kiválasztási folyamatban. Kérjük tudassa velünk, ha bármilyen speciális körülményre van szüksége ahhoz, hogy részt tudjon venni a kiválasztási folyamatunkban A megadott e-mail címen csak ésszerű, Flex munkakörre vonatkozó jelentkezési kérelmek megvizsgálására kerül sor. Köszönjük, hogy a Flex-et választotta.