Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH Magyarországi Fióktelepe
Munkatársat keresünk

Karbantartó

pozícióba.
Az Oerlikon Balzers Coating Austria GmbH. – világszinten piacvezető vállalat a nanotechnológiai eljáráson alapuló bevonatolás területén.

Székesfehérvári üzemünk folyamatos fejlődése és bővülése miatt
három műszakos munkarendbe

Főbb feladatok, munkák:

- Bevonatoló és előkészítő berendezések kezelése
- Időszakos és tervszerű karbantartási feladatok elvégzése
- Elektromos és mechanikai hibakeresés, hibaelhárítás
- Kapcsolattartás külföldi kollégákkal, beszállítókkal
- Folyamatfejlesztés

Az álláshoz tartozó elvárások:

- Középfokú (műszaki, gépipari, mechatronikai) végzettség
- Angol és/vagy német nyelv minimum alapfokú ismerete
- Felhasználói színtű MS Office ismeretek
- Önálló munkavégzés
- PLC vezérlésű gépek javításában szerzett tapasztalat
- Elektromos kapcsolási rajzok magas szintű ismerete
- Műszaki rajzok olvasás, szükség esetén egyszerűbbek készítése

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- Vákuumtechnikai ismeretek
- Valamilyen vállalat irányítási rendszer ismerete (karbantartási, beszerzési folyamatok)
- B kategóriás jogosítvány illetve targonca vezetői engedély.

Amit kínálunk:

- Stabil munkahely 70 éves multinacionális háttérrel, hosszú távú munkalehetőség
- Kedvező juttatások: Cafetéria, év végi bónusz, dolgozói ajánlási program, ötletek jutalmazása
- Tiszta, kulturált, csendes munkakörnyezet
- A napi 8 óra munkaidő tartalmazza a munkaközi szünetet is
- Jó hangulatú, családias légkör, megbecsülés
- Fejlődési lehetőség
- Változatos munkakör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Babér utca 6.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.