nass magnet Hungária Kft.
  • A 300 főt foglalkoztató, veszprémi székhelyű nass magnet Hungária Kft. egy német tulajdonban lévő cégcsoport tagja, ami nemzetközi piacra gyárt autóipari és ipari pneumatikai termékeket.

  • Munkatársat keresünk

    Karbantartó

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Üzemi gyártóberendezések tervszerű karbantartása és javítása
      • Épületgépészeti berendezések karbantartása és javítása
      • A működésben felmerülő problémák analizálása és megoldása
      • Karbantartások, javítások dokumentálása
      • Gyártóberendezések optimalizálása
      • Együttműködés a társosztályokkal új projektek kialakításánál
      • Szükséges pótalkatrészek beazonosítása, alkatrész raktárkészlet optimalizálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Középfokú mechatronikai/ gépész műszaki végzettség
      • Jártasság pneumatikai és hidraulikai rendszerek javításában
      • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat hasonló területen
      • Önálló, precíz munkavégzés
      • MS Office felhasználói szintű ismerete
      • Több műszakos munkarend vállalása

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • PLC vezérlések ismerete
      • Robot programozásban való jártasság

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes fizetés
      • Nemzetközi, biztos háttér
      • Barátságos, modern munkakörnyezet
      • Fejlődési lehetőség, folyamatos szakmai továbbképzések

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Egyéb szakmunka
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    8200 Veszprém, Henger utca 2.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

    A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!