A MOL-LUB Kft. szervezete a következő pozícióra keres új munkatársat:

Karbantartó műszerész

FŐBB FELADATOK

  • A MOL-LUB Kft. területén található technológiai létesítmények Irányítástechnikai rendszerek terepi eszközeinek karbantartása.
  • Karbantartással kapcsolatos szakirányú feladatok ellátása.
  • Komplex irányítástechnikai berendezések karbantartása.
  • Felelősséggel tartozik a technológiai rendszerek szakszerű, biztonságos karbantartásáért, valamint az elvégzett munkákat igazoló dokumentációk vezetéséért.

Követelmények:

  • Szakirányú technikusi végzettség 3 év releváns tapasztalattal vagy szakközépiskolai végzettség 5 év hasonló területen szerzett tapasztalattal
  • Irányítástechnikai rendszerek, eszközök, berendezések általános ismerete
  • Személygépjármű vezetői engedély
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikáció képesség

Előnyt jelent:

  • Olaj- és vegyipari területen szerzett irányítástechnikai karbantartási tapasztalat
  • Robbanásbiztos berendezés kezelő végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil, biztos munkahely
  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria és egyéb juttatások
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőségek
  • Vezetői támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Almásfüzitő