A Sanofi olyan vezető gyógyszeripari vállalat, amely a páciensek szükségleteit helyezi előtérbe. Célunk, hogy a legújabb tudományos innovációk felhasználásával több, mint 7 milliárd ember egészségének megőrzésére és életminőségének a javítására kínáljunk megoldásokat. Ezt szem előtt tartva igyekszünk egy jobb és egészségesebb jövőt építeni mindenki számára.
Szeretnél Te is részese lenni ennek a küldetésnek?

Karbantartó – 3 műszak

A munkakör célja:

    Leendő munkatársunk felelősségi köre lesz a gyáregység berendezéseinek és gépeinek folyamatos üzemkész állapotban tartása, karbantartási, javítási munkák és kapcsolódó feladatok elvégzése.

A munkahelyről:

    A pest megyei Veresegyházon történik a drazsék, tabletták és egyéb szilárd alapanyagú orvosságok előállítása. Több mint hetven különböző kiváló terméket gyárt itt a vállalat, innovatív, vényköteles, CHC (vény nélkül kapható) és generikus gyógyszereket. A telephely jelentős exporttevékenységét jól mutatja, hogy 54 különböző piacra szállít készítményeket, melyeket a GMP (Good Manufacturing Process) szabályai szerinti, korszerű műszaki körülmények között gyártanak és csomagolnak.

Főbb feladatok:

  • Karbantartási munkák előkészítése, terv szerinti ellátása 3 műszakos munkarendben
  • Új berendezések, gépek, rendszerek technológiájának kidolgozásához a feltételek kialakítása
  • Üzemi termelő berendezések, gépek szakszerű üzemvitele, a váratlan meghibásodások elhárítása, üzemvitelének felügyelete
  • Az üzemviteli munkák előírt, naprakész dokumentálása
  • Az üzemi kvalifikálási feladatokban történő részvétel
  • Csoportvezető tájékoztatása, rendellenességek jelentése, a kapott utasítások végrehajtása
  • A termelő berendezések környezetének, műhelyek, raktárak rendjének folyamatos fenntartása

Ideális jelölttel kapcsolatos elvárásaink:

  • Hajlandóság 3 műszakban történő munkavégzésre
  • Középfokú végzettség (mechatronikai/elektronikai/villamos/mechanikai)
  • Gyógyszeripari/élelmiszeripari gépek, gyártó berendezések, automatizált gyártósorok, csomagológépek javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat (pl. Uhlmann 1040)
  • Termeléssel kapcsolatos eljárások ismerete
  • Műszaki ismeretek
  • Tűzvédelmi és biztonságtechnikai alapismeret
  • Felhasználó szintű számítógépes alapismeret
  • Változásra való törekvés
  • Eredményorientáltság

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, támogató csapat
  • Emberközpontú, célorientált vezetés
  • Versenyképes juttatási csomag, piaci átlagnál magasabb műszakpótlék
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Rendszeres vállalati rendezvények pl. családi nap
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság
  • Éves egészségügyi szűrőprogram

    A Sanofi 2018-ban elnyerte „Az Év Gyógyszergyára” címet a Medicina Fórum független szakmai bizottságának döntése alapján.

    A magyarországi Sanofi 2019-ben „Top Employer” minősítést kapott immár 2. alkalommal és történetében először globális szinten is elnyerte a legkiválóbb munkáltatóknak járó díjat.

    A Sanofi a világ egyik vezető gyógyszeripari vállalata, amely több mint 100 000 munkavállalójával 170 országban nyújt egészségügyi megoldásokat. Jelenlétünk Magyarországon meghatározó, a Sanofi a belföldi árbevétel tekintetében a 2. legnagyobb gyógyszeripari szereplő, a teljes árbevétel vonatkozásában pedig a 21. legnagyobb vállalat.
    Hazánkban több mint 100 éves múltra tekintünk vissza, és mintegy 2000 kollégánk dolgozik négy telephelyen - Csanyikvölgyben, Nagytétényben, Újpesten és Veresegyházon - a fejlesztés, a termelés, az értékesítés és a disztribúció területein.
    Szerteágazó hazai tevékenységünknek köszönhetően innovatív terápiás megoldásokat kínálunk a cukorbetegség, az onkológiai és a ritka betegségek kezelésére, valamint humán oltóanyagainkkal támogatjuk a megelőzést és az egészségmegőrzést. Vény nélkül kapható termékeinkkel piacvezetők vagyunk Magyarországon: népszerű márkáink (pl. az Algoflex termékcsalád, a No-Spa, a Normaflore, a Pharmaton Vital, a Magne B6 stb.) széles körben jól ismertek.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Veresegyház

A Jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat.