BECK AND PARTNERS Kft.
Ügyfelünk több száz bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten. Jelenleg keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Első sorban olyan szakembert keresnek, akinek villanyszerelő vagy festő végzettsége van, de ha más a szakterülete, akkor is várjuk jelentkezését!

Karbantartó munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

  • műszaki berendezések üzemeltetése bérlakásokban
  • időszakos ellenőrzési és karbantartási munkák elvégzése
  • a bejelentett meghibásodások kezelése, hibafeltárás, hibaelhárítás
  • áru- és alkatrész beszerzés
  • új ingatlanok berendezési tárgyainak beszerzése (bútorok, beépített bútorok, háztartási gépek)
  • részvétel a kivitelezési és felújítási munkálatokban (pályáztatás, ajánlatkérés)
  • részvétel a megvásárolt lakások műszaki átvételében, a birtokbavételi eljárás és a felvett hibák
  • dokumentálása
  • közreműködés a külső cégek által történő javításoknál, karbantartásoknál, új berendezések és
  • gépek telepítésénél
  • víz- és elektromos mérőórák leolvasása, dokumentálása
  • részvétel és közreműködés a bérlőknek való átadásokban
  • vállalat képviselete a műszaki bejárásokon
  • az elvégzett munka ellenőrzése, dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • villanyszerelő/épületvillamossági szerelő végzettség vagy festő végzettség
  • igényes, önálló munkavégzés
  • műszaki beállítottság
  • szerelési, javítási munkákban szerzett tapasztalat
  • munkabírás
  • proaktív szemlélet
  • ingatlankezelési területen szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, levelezés, Internet)
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú, biztos munkahely
  • céges mobiltelefon
  • magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • meleg ebéd (választható menüből)
  • jó hangulatú, kellemes légkör

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Festő, Mázoló
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával: