Mizsetáp Kft.
Munkatársat keresünk

KARBANTARTÓ (gépész, műszerész, villamos, lakatos, mechatronikus végzettséggel)

pozícióba.

Hirdetés szövege:

    A Mizsetáp Kft. a magyar baromfi ágazat elismert, s állandóan fejlődő társasága. Lajosmizse és Csemő külterületein 4 db modern/ultramodern nagyüzemi baromfitelepünk és két tojáscsomagoló központunk van. 2019-ben 900 millió Ft értékben fejlesztjük 2 telepünk. Jelenlegi baromfitermelésünk brojlercsirke hízlalásra, árutojás termelésre, valamint árutojó jérce nevelésre terjed ki. Saját brendünk a Hírös Tojás. Lajosmizsei külterületi székhelyünkön 6 t/h kapacitású takarmánykeverőt üzemeltetünk. Az érdekeltségi körünkbe tartozó cégek termékeink nagykereskedelmével és ingatlan hasznosítással foglalkoznak.

    A cég műszaki csapatának az erősítésére agilis és ambiciózus munkatársakat keresünk!

    KARBANTARTÓ

    (gépész, műszerész, villamos, lakatos, mechatronikus végzettséggel)

    Az ideális pályázó: szakirányú technikusi végzettségű, aki érdemi gyakorlattal rendelkezik. Feladataiban önálló, a megbízhatóságra törekvés, valamint igényes munkavégzés jellemzi.

    Előnyös ha: sokrétű tapasztalatot, netán vezetői-szervezői gyakorlatot is szerzett.

    Főbb feladatok:

    • 2,4 milliárd Ft forgalmú, folyamatosan beruházó élelmiszertermelő cég működésének és fejlesztéseinek a támogatása (ingatlanok, épület és technológiai gépészet, munkagépek, járművek).
    • A termelés során felmerülő műszaki „kihívások” kezelése, megoldása.
    • Javaslatok tétele újításokra ill. azok megvalósítása.

    Új munkatársunk felelősséget vállal a cég elveinek és céljainak a követéséért, eléréséért. Munkája eredményeként biztonságosabb a működés.

    Amit kínálunk:

    • tartalmas és változatos munka,
    • magas jövedelem,
    • világos perspektíva,
    • hosszú távra tervezhető állás,
    • fejlődési és karrier lehetőség,
    • jó csapat és jó munkakörülmények.

    Ha alkotója és haszonélvezője szeretne lenni egy feltörekvő 24 éves magyar cég további sikereinek, úgy a motivációs levéllel kiegészített részletes szakmai önéletrajzát, jövedelemigényével és a végzettségek, jogosultságok másolataival az alábbi címeken mielőbb várjuk.

    6050 Lajosmizse, Mizse tanya 91/A.

    Munkavégzés helye: Lajosmizse és Csemő külterülete.

    Munkavégzés tartama: teljes munkaidős, alkalmazotti, ún. fő (egyedüli) állás.

    Szakmai tapasztalat: legalább 2 év

    Nyelvismeret: angol vagy német előnyös.

    Kezdés időpontja: amint lehetséges.

    Jövőorientált munkahely mindazoknak, akik képesek és hajlandóak fejlődni,

    valamint új kihívásokra vágynak egy innovatív, kiszámítható,

    stabil és együttműködő környezetben.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6050 Lajosmizse, Mizse tanya 91.

Havi nettó fizetési keret:

300 000 HUF

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.