A Mitsuba autóipari beszállító vállalatcsoport, amelynek 52 kereskedelmi- és gyáregysége van több kontinensen. 70 éves szakmai tapasztalattal, innovatív technológiák és kutatási eredmények alkalmazásával biztosítjuk a magas minőségi színvonalat. A magyarországi Mitsuba Automotive Systems of Europe Kft. főként az európai piacra gyárt ablaktörlő és -mosó

Salgótarjáni csapatunkba keresünk kollégákat létszámbővítés miatt az alábbi pozíciókra:

Karbantartó

Feladatok, amik ellátásával hozzájárulhatsz céljaink eléréséhez:

  • Automatizált és hagyományos gyártóberendezések karbantartása
  • A berendezések karbantartása és a folytonos rendelkezésre állás biztosítása
  • Önálló hibakeresés és hibaelhárítás
  • Segítségnyújtás berendezések üzembe helyezésénél
  • Termeléstámogatás
  • Együttműködés a karbantartó munkatársakkal

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Gépésztechnikus, elektronikai technikus, műszerész végzettséggel rendelkezel,
  • gépészeti alapismerettel, elektronikai alapismeretekkel

Amit kínálunk:

  • hosszú távú, bejelentett munka egy folyamatosan fejlődő multinacionális cégnél
  • modern technológia, kulturált munkakörülmények, klimatizált gyárterület
  • ingyenes céges buszjárat (Salgótarján és vonzáskörzetéből) vagy távolsági bérlet, vagy útiköltség támogatás
  • 3 hónap próbaidő után havi 15 000 Ft SZÉP kártya hozzájárulás
  • 30 000 Ft jelenléti díj
  • évi kétszeri bónusz
  • törzsgárda jutalom
  • vállalati rendezvények, programok
  • fiatalos munkakörnyezet
  • lehetőség szakmai fejlődésre
  • ingyenes jogsegély és pszichológiai tanácsadás
  • túlóra lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Salgótarján

Szakmai önéletrajzával kérjük, az alábbi elérhetőségen jelentkezzen:
MITSUBA Automotive Systems of Europe Kft.
3104 Salgótarján, Patak út 3-4.
+36 32 521 420