A VAMAV Kft. fő tevékenysége a vasúti felépítményi anyagok és egyéb fémszerkezetek tervezése, gyártása, szerelése és javítása; tevékenységhez kapcsolódó szolgáltatások nyújtása.

Karbantartó üzemegységünkbe keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

karbantartó mérnök

Feladatok:

  • Termelő berendezések karbantartási folyamatainak, karbantartási technológiáinak tervezése, folyamatos fejlesztése.
  • Beruházási, kivitelezési, javítási, korszerűsítési feladatok műszaki előkészítése.
  • Karbantartási dokumentációk elkészítése, kezelése.
  • Korszerű, hatékony technológiák, termelésszervezési és karbantartási módszerek alkalmazásának elősegítése,
  • A karbantartó üzemegység munkájának műszaki és szervezési támogatása.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség (karbantartás, mechatronika területen)
  • Műszaki, karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német tárgyalóképes nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • AutoCAD vagy Creo ismerete

Előny:

  • CNC gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
  • termelésirányítási rendszer (pl. SAP) felhasználói szintű ismerete
  • modern karbantartási rendszerek ismerete (TPM, RCM)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)
  • Német (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és rendelkezik az elvárásokban megfogalmazott követelményekkel, kérjük, küldje el motivációs levelét és magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.