WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (WHC PERSONAL KFT.)

Vas megyei nemzetközi gyártó partnercégünk részére keresünk KARBANTARTÓ MÉRNÖK pozícióba munkatársat.

Karbantartó mérnök (SN-1832)

Főbb feladatok, munkák:

  • Gépek/berendezések folyamatos működését biztosító karbantartások előkészítése, tervezése, végrehajtásának biztosítása
  • Technikai személyzet szakmai irányítása
  • Az előírt szabályok betartása és alkalmazása
  • Problémamegoldó projektek vezetése/támogatása
  • Nemzetközi és hazai gépgyártókkal, beszállítókkal való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépész / épületgépész / villamos / mechatronikai mérnök végzettség
  • Termelő közegben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szint angol nyelvismeret
  • Logikus gondolkodás
  • Mérnöki szemléletmód
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Kimagasló juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres vállalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Vas megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.