„Világszínvonalú beszállító…világszínvonalú ügyfeleknek”

A közel 500 főt foglalkoztató és folyamatos bővülés alatt álló Sertec Auto Structures (Hungary) Bt. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. Az angol tulajdonú cég 10 telephellyel rendelkezik, ebből 7 Angliában, egy Magyarországon (Ászáron), egy Németországban és egy Kínában található. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Az alábbi munkakörbe keresünk releváns tapasztalattal rendelkező munkatársakat:

Karbantartó mérnök

Feladatok:

  • A gyártógépek rendelkezésre állásának folyamatos biztosítása
  • Megelőző karbantartások tervezése
  • Karbantartási költségek koordinálása
  • Különböző elemzések, kimutatások elkészítése
  • Folyamatos fejlesztési javaslatok biztosítása
  • Karbantartók szakmai támogatása, irányítása
  • A termelési hatékonyság és minőségszemlélet folyamatos fejlesztése
  • Eljárások, munkautasítások készítése
  • Kapcsolattartás alkatrész beszállítókkal, szervízekkel

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy mechatronika mérnök végzettség
  • Hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Több éves magabiztos szakmai gyakorlat NC/CNC gépek karbantartásában
  • PLC programozói ismeret
  • Robot, CNC programozói ismeret
  • Fémipari területen szerzett 3-5 év karbantartói tapasztalat
  • Fémmegmunkálásban, multinacionális autóiparban szerzett szakmai tapasztalat
  • 5S, LEAN ismeretek, szemléletmód
  • Folyamatos fejlesztő szemléletmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség és stressztűrő képesség
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Karbantartási szakirányú vagy műszaki végzettség
  • 2-3D tervezőprogramok ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Túlórázási lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat vagy útiköltség támogatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Helyi üzemorvosi szolgáltatás
  • A munkaruhák tisztíttatásáról a vállalat gondoskodik
  • Dinamikusan fejlődő szervezet, stabil munkahelyek
  • Támogató légkör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Ászár, 2881 Köztársasági út 15/a.

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet
a 'Jelentkezem' gombra kattintva vagy a 2881 Ászár, Köztársaság út 15/A. postacímen. További információ kérhető a 34/553-064 telefonszámon.