autóipari gyártó vállalat

Karbantartó mérnök

pozícióra betöltésére munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • Gépek/berendezések folyamatos működését biztosító karbantartások előkészítése
  • Karbantartás területén dolgozó munkatársak irányítása és motiválása.
  • Karbantartási és műszaki anyagok beszerzése, beszállítók kiválasztása és a velük való kapcsolattartás.
  • Karbantartási dokumentáció készítése.
  • Heti / havi beszámolok, riportok, statisztikák készítése a Műszaki menedzser részére.
  • Karbantartási terv készítése, illetve program szerinti feladatok végrehajtatása.
  • Fejlesztési terv kidolgozása a meghibásodások csökkentése érdekében.

Elvárások:

  • 5-10 év szakmai gyakorlat hasonló munkaköri pozícióban
  • Gépész / mechatronikai mérnök végzettség.
  • TPM és OEE ismerete
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség.
  • Kommunikáció szintű angol nyelvtudás
  • Rugalmasság és problémamegoldó képesség

Kiemelt előny:

  • Autóipari szabványok ismerete.
  • Valamely 3D parametrikus program ismerete
  • Vezérléstechnikai ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • LEAN gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Széleskörű természetbeni juttatások, cafeteria rendszer
  • Időszakos célprémium (félévente bónusz fizetés)
  • Munkába-járás vagy albérlet támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Esztergom, 2500 hrsz 20353/10.

Kérjük fizetési igényét célértékben tüntesse fel az Önéletrajzában!