Partnercégünk az autóipar jelentős szereplője, Tier1-es beszállítóként több hazai autógyárat is kiszolgál, európai szinten is vezető az általa kínált termékek gyártásában. A gyártó telephelyén folyamatosan zajlanak a fejlesztések, automatizálási folyamataik támogatására keressük az új kollégát az alábbi pozícióba:

Karbantartó Mérnök

Feladatok:

  • Automatizálási projektekek aktív támogatása, nyomonkövetése
  • Technikai fejlesztések megvalósítása a termelőgépek hatékonyságának javítása, az állásidők, a veszteségek, a selejt csökkentése érdekében
  • A termelés zavartalan, folyamatos működésének biztosítása
  • A felmerülő műszaki problémák kezelése, megoldása
  • A szükséges műszaki változtatások elvégezésének koordinálása, a berendezések karbantarthatóságának javítása
  • A gépbeszerzési projektek, üzembehelyezés aktív támogatása, kapcsolattartás a beszállítóikkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Nyitott, fejlődni vágyó, elhivatott személyiség

Amit kínálunk:

  • Lakhatási támogatás
  • Szakmai továbbképzések
  • Munkavégzés fiatalos csapatban, dinamikusan fejlődő cégnél

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Üzemmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr-Moson-Sopron megye

How to apply:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.