Ügyfelünk, japán tulajdonú, fémmegmunkálással foglalkozó autóipari vállalat az alábbi pozícióba keres kollegát:

Karbantartó mérnök

Feladatok:

  • A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása: megelőző karbantartások tervezése, állásidő elemzések, javító intézkedések
  • Karbantartási költségek kontrollálása
  • Fejlesztési feladatok
  • Karbantartó technikusok szakmai támogatása, irányítása
  • Eljárások, munkautasítások készítése
  • Kapcsolattartás alkatrész beszállítókkal, szervizekkel

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy Mechatronika mérnök végzettség
  • PLC, CNC, Robot programozói ismeretek
  • Gyakorlat NC/CNC gépek karbantartásában
  •  IATF16949 szabvány és hidraulikus, pneumatikus rendszerek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes  (MS Office) ismeretek
  • 2D; 3D tervezőprogram ismerete (AutoCAD;CATIA)
  • Jó elemző és stressztűrő képesség
  • Nyitottság a folyamatos fejlődésre

Juttatások:

  • Versenyképes bér
  • Átlagon felüli munkába járási költségtérítés
  • Cafeteria juttatás
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Folyamatos széleskörű szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos munka multinacionális vállalati környezetben

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Speciális mérnöki területek

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!