Akár friss diplomás jelentkezését is várja amerikai tulajdonban lévő partnercégünk

Karbantartó mérnök pozícióba

Feladatok:

  • Aktív részvétel és szerepvállalás a gyártóberendezések, épületgépészeti berendezések karbantartásának megszervezésében
  • Gépek, berendezések meghibásodása esetén hiba okok feltárása és műszaki segítség nyújtása
  • A megelőző karbantartás irányítása, ellenőrzése, ehhez kapcsolódó projektek vezetése
  • Géphibák és leállások során keletkezett adatok elemzése. Az elemzések alapján javaslattétel és javító és megelőző intézkedések kifejlesztése
  • Tartalék alkatrészkészlet folyamatos biztosítása
  • Részvétel fejlesztési projektekben
  • TPM mutatók folyamatosan követése, riportálása
  • Kapcsolattartás külső szolgáltatókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú gépészmérnöki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
  • Jó szervező készség, problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs képesség
  • Nyitottság a tanulásra

Amit kínálunk:

  • Egyedülálló technológia megismerése
  • Nemzetközi projektekben történő aktív részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kreatív környezet
  • Családias hangulat

Munkáltató profilja:

    Fröccsöntéssel és CNC megmunkálással foglalkozó partnercégünk folyamatos fejlődést és szakmai kihívást biztosít a munkavállalóinak.Amerikai tulajdonosi háttere stabil jövőt biztosít a cégnek és a dolgozóinak

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár