Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Karbantartó Mérnök

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk Minőségügyi Mérnököt.

Az Oerlikon megkülönböztetett innovációs kultúrával rendelkező piacvezető high-tech csoport. Világszerte elismert sikerünket annak a 16.000 kompetens munkatársunknak köszönhetjük, akik hozzáértésükkel és odaadó, lelkes munkájukkal támogatják vállalatunkat. Innovatív megoldásokkal fejlesztjük a jövő technológiáit.

Az Oerlikon Eldim repülőgép alkatrészek és ipari gázturbina alkatrészek gyártásának magas szintű képviselője, mely gyártó tevékenységét Hollandiában, az Egyesült- Királyságban és Magyarországon látja el.

2014 közepétől az Eldim Magyarország az Oerlikon csoport tagja. A Debrecenben található gyártóegységünk több éve kiváló teljesítményt nyújt. Stratégiánk alapján az elkövetkező években bevételünket megháromszorozzuk. Vállalatunk erőteljes befektetést folytat gépekbe,know-how-ba és a csapat tagokba egyaránt. Folyamatosan a számunkra legmegfelelőbb kollégákat keressük, hogy a dinamikusan növekedő kiváló csapatunkat erősítsük

Feladatok

  • Gépek rendelkezésre állásásnak biztosítása
  • Karbantartási tervek készítése
  • Megelőző karbantartások tervezése, előkészítése, ellenőrzése, gépi hibaelhárítás
  • Karbantartók munkájának koordinálása, szükség esetén oktatása
  • Tartalék alkatrész felhasználás kontrollálása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások

  • Gépész vagy villamosmérnöki diploma
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Karbantartásban eltöltött legalább 3 év tapasztalat
  • Microsoft Word, Excel ismerete

Amit kínálunk:

  • Inspiráló és dinamikus munkakör, nemzetközi és kihívásokkal teli munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Oerlikon Eldim (HU) Kft.
Határ út 1/C
4031 Debrecen
Hungary

T +36 52 501 280

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Oerlikon Eldim (HU) Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karbantartó Mérnök
  • Rövid pozíció név: Karbantartó mérnök
  • Hirdető cég: Oerlikon Eldim (HU) Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: Gépek rendelkezésre állásásnak biztosítása Karbantartási tervek készítése Megelőző karbantartások tervezése, előkészítése, ellenőrzése, gépi hibaelhárítás Karbantartók munkájának koordinálása, szükség esetén oktatása Tartalék alkatrész felhasználás kontrollálása Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Elvárások: Gépész vagy villamosmérnöki diploma Tárgyalóképes angol nyelvtudás Karbantartásban eltöltött legalább 3 év tapasztalat Microsoft Word, Excel ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-12