Mondi Békéscsaba Csomagolóanyag-gyártó Kft.

csomagolóanyagok gyártása területén vezető szerepet betöltő cég

Karbantartó-mérnök

munkatársat keres

Feladatok

  • A termelő és termelést támogató berendezések folyamatos működésének biztosítása
  • TPM folyamat fejlesztése révén a géppark állapotának folyamatos javítása
  • A termelési folyamat hatékonyságának nyomon követése, elemzése, javító és megelőző intézkedések meghozatala
  • Karbantartó technikusok, mechanikus és elektromos karbantartók munkájának irányítása, ellenőrzése
  • Minimálvezérelt tartalékalkatrész raktár folyamatos fejlesztése
  • Karbantartási folyamatok fejlesztése, hatékonyságnövelés
  • Napi szintű együttműködés és folyamatos kommunikáció az érintett társosztályokkal
  • Kapcsolattartás külsős szolgáltatókkal, kapcsolódó adminisztráció kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete mind szóban mind írásban
  • Legalább 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, alapos, lelkiismeretes munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Csapatvezetésre és önálló feladatok ellátására egyaránt való képesség

A jelentkezésnél előnyt jelent

  • Ipari automatizált berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Kreatív, dinamikus, önálló és eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő munkahely, multinacionális vállalati környezet
  • Kihívást jelentő munka

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Minőségbiztosítás
  • Termelésirányítás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Békéscsaba

Angol és magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével.