Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ MÉRNÖK

FELADATOK

  • Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése
  • Gyártóeszközök karbantartása, karbantartási dokumentációjának kidolgozása
  • A tartalék alkatrészek és szerszámok beszerzése
  • Műszaki dokumentációk kezelése

KÖVETELMÉNYEK

  • Villamosmérnök vagy automatizálási mérnök végzettség
  • Automatizálási terülten szerzett min. 3 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • PLC ismeretek, robotprogramozási ismeretek
  • Gépipari általános és pneumatikai ismeretek
  • Jó technikai szemlélet, manuális készség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KARBANTARTÓ MÉRNÖK, Veszprém megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Ruff Viktória
Mobil: +36-70-389-4400
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Vezetők, szakemberek keresése és közvetítése.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: IMPC Personnel Hungária Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Karbantartó mérnök
  • Rövid pozíció név: Karbantartó mérnök
  • Hirdető cég: IMPC Personnel Hungária Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Veszprém megye
  • Feladatok: Gyártóeszközök (automata gyártósorok, gépek, berendezések) telepítése, üzembe helyezése Gyártóeszközök karbantartása, karbantartási dokumentációjának kidolgozása A tartalék alkatrészek és szerszámok beszerzése Műszaki dokumentációk kezelése
  • Elvárások: Villamosmérnök vagy automatizálási mérnök végzettség Automatizálási terülten szerzett min. 3 év tapasztalat Angol nyelvtudás PLC ismeretek, robotprogramozási ismeretek Gépipari általános és pneumatikai ismeretek Jó technikai szemlélet, manuális készség 3 műszakos munkarend vállalása
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-04