Karbantartó mérnök gyakornok

Bruttó 1 800 - 1 800 Ft/óra

PannonDiák Iskolaszövetkezet

3603 Ózd, Dózsa György út

Főbb feladatok, munkák:

  • A karbantartó részleg műszaki támogatása
  • Dokumentációk elkészítése, kiadása és gondozása
  • Karbantartók munkájának szakmai támogatása
  • A műhelyben lévő szerszámok és tartalék alkatrész készlet leltározása, gondozása
  • Új gyártóberendezések beszerzésében, üzembehelyezésében való részvétel
  • Vákuumformázó szerszámok karbantartásának fejlesztése
  • Kézi szerszámok és egyéb gépek külső javításának koordinálása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyamatban lévő mérnöki tanulmányok nappali tagozaton
  • Nyári időszakban 5 nap és szorgalmi időszakban akár 1 nap vállalástól
  • Valamely 3D/2D tervező szoftver ismerete, MS Office, Windows felhasználói szint
  • Innovatív gondolkodás, nyitottság, kreativitás, proaktivitás
  • Készség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és karrierlehetőség
  • Rugalmas munkavégzés
  • Órabér: br. 1800 Ft

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló

Önéletrajz csatolásával.