Érdeklődne?

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül.

Ha kérdése merülne fel, hívjon minket bátran a 06/34/588-975-ös telefonszámon.

Güntner-Tata Kft.
2890 Tata
Szomódi út 4.
Tel.: 34/588-500

A Güntner-Csoport a hőcserélőgyártás területén piacvezető vállalatcsoport, amely minden kontinensen gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal rendelkezik. Jelen van partnerei számára minden piacon 3000 alkalmazottal világszerte és gyártó üzemekkel Németországban, Magyarországon, Indonéziában, Mexikóban, Brazíliában és Oroszországban. Évtizedes szakmai tapasztalattal és az innovatív technológiák és kutatási eredmények következetes integrációjával biztosítjuk a magas minőségi színvonalat.

Karbantartás részlegünk tevékenységi körének bővítése céljából keressük új munkatársunkat – akár azonnali kezdéssel - az alábbi paraméterekkel:

Karbantartó mérnök

Feladatok:

  • Gépek, berendezések, gyártási folyamatok továbbfejlesztése, kivitelezése.
  • Kapcsolattartás a gépek gyártóival, cél a meghibásodások elhárítása és tartalék alkatrészek szinten tartása
  • A termékek gyártástechnológiájának folyamatos továbbfejlesztése.
  • Belső beruházással kapcsolatos dokumentációk elkészítése (Infor LN)
  • Kalkulációk készítése
  • Gépek berendezések meghibásodása esetén hiba okok feltárása és műszaki segítség nyújtása.
  • A termelési folyamatok műszaki támogatása

Elvárások:

  • Technikusi vagy mérnöki végzettség
  • Valamilyen tervező- (3D) program ismerete
  • Min. középfokú német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képesség
  • Önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Ipari területen eltöltött legalább 3 év szakmai tapasztalat, főként gyártás előkészítés területen.

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Rugalmas munkaidő