ENLOYD Kft.

Nemzetközi, autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat

Karbantartó mérnök

pozícióba.

Feladatok:

  • Karbantartási tervek készítése, végrehajtásuk támogatása és ellenőrzése;
  • Az egyenletes termelés és a magas szintű üzemidő biztosítása;
  • A termelőeszközök optimális működésének biztosítása;
  • Géphibák beazonosítása, azokra fejlesztési terv kidolgozása vagy önálló javítása;
  • Karbantartó személyzet, illetve a gépkezelők munkájának támogatása;
  • Alkatrész cserék, beállítások, felújítások ellenőrzése a kiválasztott gépeken;
  • A karbantartási és gép adatok, valamint a dokumentált géptörténet alapján a karbantartási igények meghatározása, fejlesztése.

Elvárások:

  • Elektromos / Mechanikai / Mechatronikai / Villamos területen szerzett felsőfokú (Bsc/Msc) végzettség;
  • 3 -5 év karbantartási tapasztalat a gyártásban;
  • Jó kommunikációs készség, önállóság, kreativitás;
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.

Amit az ügyfél kínál:

  • Professzionális, modern munkakörnyezet;
  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Munkavégzés a legújabb és legmodernebb technológiákkal;
  • Részvétel nagyszabású, nemzetközi projektekben.

Amennyiben érdeklődik a fenti álláslehetőség iránt, kérem, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.