A Dometic cégcsoport magyarországi tagja, a Dometic Zrt., illetve jogelőd vállalatai több, mint 50 év óta foglalkoznak abszorpciós hűtőszekrények gyártásával. Az elsősorban szállodai igényeket kielégítő abszorpciós készülékek mellett az elmúlt években a vállalat elkezdte a kompresszoros hűtőkészülékek gyártását is, amelyek a szabadidő kellemes eltöltését biztosító lakókocsikba és lakóautókba vannak beépítve. Céljaink között szerepel a termékfejlesztés felgyorsítása, a kompresszoros hűtőkészülékek fejlesztésében való vezető szerep megszerzése a cégcsoporton belül és az autóipari beszállítói minősítés (TS16949) megszerzése.

Karbantartó mérnök

munkakörbe keressük leendő munkatársunkat

Feladatok:

  • Karbantartási vezető támogatása, szükség esetén helyettesítése
  • Gyártás automatizálási projektek támogatása
  • Elektromos karbantartások előkészítése és támogatása
  • Új projektek tervezése és megvalósítása
  • Szükséges dokumentációk biztosítása, kezelése
  • Gépleállások megelőzése, ellenintézkedések támogatása

Akit keresünk:

  • min. 3 év releváns tapasztalata van karbantartási területen
  • Villamosmérnök diplomával rendelkezik
  • PLC és robotprogramozásban jártas
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudása van
  • Tervezőprogramok használatában szerzett tapasztalata van (AutoCAD)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik
  • Rugalmasság jellemzi
  • Jártas TPMS és rendszer alkalmazásában

Amit kínálunk:

  • Multinacionális, modern, új munkakörnyezet
  • Komoly szakmai kihívások és értékteremtő feladatok
  • Szakmai fejlődés, szakmai továbbképzések
  • Stabilitás, biztonság, megbecsülés
  • Versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Jászberény, 5100 Necső telep 1.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, szíveskedjen fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát és fizetési igényt tartalmazó motivációs levelét az alábbi elérhetőségek egyikére elküldeni:

Kapcsolattartó: Tóth Zoltán

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával
5100 Jászberény, Necső telep 1.