A Cerbona Élelmiszergyártó Kft. karbantartási területre olyan Karbantartó mérnököt keres, aki szereti a kihívásokat, nem ijed meg a nem rutinszerű feladatok megoldásától.

Karbantartó mérnök

Feladatok:

  • Gyártósorok működésének biztosítása
  • Karbantartási-területhez tartozó hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása
  • Műszaki meghibásodások esetében aktív részvétel a hibakeresésben és műszaki megoldások kivitelezésében
  • Tervezett karbantartások megszervezése és levezetése
  • Karbantartáshoz szükséges segédanyagok felmérése és megrendelése
  • Kapcsolattartás külső parterekkel

Elvárások:

  • felsőfokú villamosmérnök vagy gépészmérnök diploma
  • minimum 3 éves műszaki területen szerzett tapasztalat
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • szaktudás a projektkezelésben

Amit nyújtunk:

  • stabil, dinamikusan fejlődő hazai vállalati háttér
  • versenyképes teljesítmény-orientált juttatási csomag
  • sokoldalú, változatos munka
  • havi mozgóbér
  • cafeteria juttatás
  • kedvezményes dolgozói termékvásárlási lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár