Autóipari beszállító partnerünk

Karbantartó mérnök

pozícióba kollégát keres.

Főbb feladatok:

  • Termék-gyártáshoz szükséges gépek, berendezések, eszközök rendelkezésre állásásnak biztosítása,
  • Gépek hatékonyságára, állásidőkre, hibaokokra vonatkozó elemzések készítése,
  • Karbantartási költségek csökkentését szolgáló fejlesztések megvalósítása,
  • Gyártósorokon végzendő műszaki változtatások elvégezésének felügyelete, a berendezések fejlesztése, a berendezések karbantarthatóságának javítása,
  • Részvétel a gépbeszerzési és üzembe helyezési projektekben,
  • Megelőző karbantartások tervezése, előkészítése, és ellenőrzése,
  • Részvétel a folyamatos fejlesztési projektekben (TPM, 5S, SMED, 8D, Kaizen),
  • Tartalék alkatrész felhasználás tervezése, kontrollálása, optimalizálása,
  • Munka és termékbiztonsági elvárások betartása,
  • Karbantartó kollégák folyamatos szakmai támogatása, oktatása,
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy villamos mérnöki diploma,
  • 2-3 éves karbantartói tapasztalat,
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete,
  • AutoCAD, PLC ismeretek,
  • Lean ismeretek.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet,
  • Összetett projektek,
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.