McDonald's Kft.

TEREMTSD MEG VELÜNK A JÖVŐ ÉLMÉNYÉT!

Keressük leendő kollégáinkat Győr és Mosonmagyaróvar McDonald’s éttermekbe
Gyere, és legyél

KARBANTARTÓ

AMI NÉLKÜL NEHÉZ LENNE ELLÁTNI EZT A FELADATKÖRT:

  • villanyszerelő vagy erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • megbízhatóság, precizitás
  • tanulási hajlandóság
  • csapatmunka
  • rugalmas ráérés

MIK LESZNEK A FELADATAID?

  • konyhai gépek, berendezések javítása, tervszerű karbantartása, rendszeres belső takarítása, rendeltetésszerű működésük folyamatos ellenőrzése
  • az étterem épületének állagmegőrzése, javítása, karbantartása
  • épületgépészeti berendezések rendszeres ellenőrzése, javítása, karbantartása
  • hibakeresés, hibaelhárítás
  • anyag, alkatrészbeszerzés
  • kapcsolattartás a vállalat szerviz partnereivel

AMIT KÍNÁLUNK A MUNKÁDÉRT:

  • stabil, megbízható munkahelyet
  • versenyképes fizetés
  • utazási hozzájárulást
  • béren kívüli juttatást
  • ingyenes Mekis kaját a munkanapjaidon és ezen felül 20% kedvezményt a McDonald’s éttermekben
  • belépésedkor egy teljes körű, átfogó tréninget

Minden generáció jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr, Mosonmagyaróvár

MEKISNEK LENNI JÓ!