Az olasz Lucart csoport magyarországi leányvállalata. Nyergesújfalun zöld mezős beruházás keretében épült, 12 000 m2-es új üzemében higiénés papírtermékek gyártásával foglalkozik. Főbb terméke a hajtogatott és tekercselt kéztörlők, kis-és nagytekercses toalettpapírok.

Fejlődő, családias légkörű csapatába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

KARBANTARTÓ

FELADATOK:

  • Automata és fél-automata gépek, berendezések mechanikus karbantartása, javítása
  • Aktív részvétel fejlesztési feladatokban, hiba megelőzési módszerek kidolgozásában
  • Részvétel a rábízott gépek tervszerű megelőző karbantartásában (folyamatos, időszakos)
  • Új gépek, gyártósorok telepítése
  • Többműszakos munkarend vállalása (2 szak, 8 óra)

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú iskolai végzettség (gépész, lakatos,mechanikai műszerész)
  • Pneumatika és gépészeti ismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Önálló, proaktív és felelősségteljes munkavégzés
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerezett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jelenléti bónusz, teljesítmény prémium
  • Széleskörű Cafateria
  • Céges buszjárat (Úgy, Tinnye, Piliscsév, Kesztölc, Esztergom-Kertváros, Dorog, Tokod, Tokodaltáró, Tát)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Lakatos, Géplakatos
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nyergesújfalu, 2536 Iparos utca 1.

Amennyiben érdekli a fenti állás lehetőség kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.