Linde Gáz Magyarország Zrt.

Karbantartó

Amiért igazán szeretni fogod a Linde-t:

A Lindénél termékeink és szolgáltatásaink határoznak meg minket – legyen szó orvosi, vagy műszaki gázok előállításáról. Egy nagy múlttal rendelkező vállalat tagjaként elengedhetetlen a vevőink kiváló minőségű termékekkel való kiszolgálása, de saját munkavállalóink mindennél fontosabbak számunkra. Aki csatlakozik hozzánk biztonságos munkakörnyezetre, és támogató légkörre számíthat munkatársaitól és vezetőitől egyaránt.

A Linde felelősségteljesen viselkedik munkatársaival, üzleti partnereivel, társadalmunkkal és környezetünkkel szemben egyaránt. Vállalatunk egyúttal elkötelezett a folyamatos technológiai fejlesztések és termékeink magas minősége iránt, melyek révén partnereink céljai és a fenntartható fejlődés érdekében tett törekvéseink egy, közös célban egyesülhetnek.

Amit kínálunk:

A Linde-nél büszkék vagyunk arra, hogy munkatársaink számára hosszútávon tervezhető, stabil hátteret tudunk biztosítani. Kompenzációs csomagunk számos elemből áll; többek között cafeteria rendszerünk keretein belül kiválaszthatod a számodra legfontosabb juttatási formákat, valamint minden munkatársunk számára teljeskörű baleset-és életbiztosítást nyújtunk. Az elmúlt években 30 elemből álló munkavállalói-jóléti programot valósítottunk meg, kiemelt hangsúlyt fektetve a munkahelyi élmény-teremtésre, digitalizációra, a képzési lehetőségek bővítésére, tehetséggondozásra, közösségépítésre és a flexibilis munkavégzési lehetőségekre.

Rád váró feladatok:

  • Gázellátó rendszerek kivitelezése, csővezeték ellátó rendszerek építése
  • Műhelyben történő előkészítő munkálatok elvégzése
  • Megelőző karbantartások elvégzése, rendszerek biztonságos és gazdaságos működtetése
  • Hibabejelentések kezelése, meghibásodások hatékony, rövid határidővel történő elhárítása
  • A feladatok vevői telephelyen történő ellátása, egy műszakos munkarendben

Elvárásaink:

  • Középfokú műszaki végzettség, karbantartási,  kivitelezői műszaki területen szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, alaposság, rugalmasság
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Hegesztői minősítés - AWI eljárás (előny)
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság (időszakos de rendszeres ausztriai munkavégzés)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Répcelak vagy Dunaújváros

Érdekel a lehetőség? Jelentkezz hozzánk!

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed kattints az „Apply Now” / “Jelentkezem” gombra és Karrierportálunkon keresztül küldd el számunkra önéletrajzzal és szükség esetén motivációs levéllel kiegészített pályázati anyagodat.